Meniu
Pirkinių krepšelis

100 % obuolių-kriaušių sultys (nuo 6 mėn.), 250 ml

100 % obuolių-kriaušių sultys (nuo 6 mėn.), 250 ml
100 % obuolių-kriaušių sultys (nuo 6 mėn.), 250 ml

Gaivaus ir puikaus skonio sultys ruošiamos iš aukščiausios kokybės Lietuvos ūkiuose užaugintų saldžiųjų obuolių ir kriaušių. Kriaušių tyrė sultims suteikia natūralaus saldumo, tirštumo ir skonį, primenanti vaikystę. Sultys atgaivins ir numalšins troškulį, tinka kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems.
Sudėtis: obuolių sultys iš koncentruotų obuolių sulčių 80 %, natūrali kriaušių tyrė 20 %.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 189 kJ / 45 kcal, riebalai 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandeniai 10 g, iš kurių: cukrų 10 g, krakmolo 0 g, skaidulinių medžiagų 0 g, baltymai < 0,5 g, druska 0 g. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose. 

*be E priedų;

*be gliuteno;

*be laktozės;

*be pridėtinio cukraus.

1,39€
Be PVM: 1,15€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes