Meniu
Pirkinių krepšelis

100 % įvairių vaisių ir morkų sultys (nuo 6 mėn.), 250 ml

100 % įvairių vaisių ir morkų sultys (nuo 6 mėn.), 250 ml
100 % įvairių vaisių ir morkų sultys (nuo 6 mėn.), 250 ml

Natūraliai saldaus ir įvairiapusio skonio sultys ruošiamos iš aukščiausios kokybės įvairių vaisių sulčių ir morkų tyrės. Sultyse gausu vaisių: apelsino, kivių, bananų bei daržovių karalienės – morkos.
Sudėtis: įvairių vaisių sultys iš koncentruotų įvairių vaisių sulčių 80 %, natūrali morkų tyrė 20 %.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 171 kJ / 40 kcal, riebalai < 0,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių < 0,1 g, angliavandeniai 8,6 g, iš kurių: cukrų 8,2 g, krakmolo 0 g, skaidulinių medžiagų < 0,5 g, baltymai 0,8 g, druska* 0,1 g. *Druskos kiekį nulemia tik natūraliai joje esantis natris. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose.   

*be E priedų;

*be gliuteno;

*be laktozės;

*be pridėtinio cukraus.

1,39€
Be PVM: 1,15€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes