Meniu
Pirkinių krepšelis

Naturalūs ryžių ir speltos trapukai su juodaisiais serbentais (nuo 8 mėn.), 30 g

Naturalūs ryžių ir speltos trapukai su juodaisiais serbentais (nuo 8 mėn.), 30 g
Naturalūs ryžių ir speltos trapukai su juodaisiais serbentais (nuo 8 mėn.), 30 g

Žaismingi, spalvoti trapukai kviečia vaikučius pasinerti į jų pasaulį, atrasti skonio žaidimų ir naujų potyrių. Kosmoso trapukų charizmatiški herojai ir žaidimai sudomins kiekvieną mažą vaiką bandyti skanauti, atrasti naujus – natūralius skonius. Juodieji serbentai nutupia ant trapuko žemės ir skleidžia planetoms energiją, kuri užkrečia kosmoso herojus gera nuotaika ir didele šypsena. Kosmoso užkandis tinkamas kūdikiui ir mažam vaikui. Kurkime ir gyvenkime kartu su kosmoso herojais! Unikali gamybos technologija, taikanti ES rekomenduojamas akrilamido mažinimo metodikas kūdikių ir mažų vaikų maisto produktuose. Pagaminta nenaudojant riebalų ir tik iš natūralių žaliavų. Žaismingos formos trapukai, patogūs paimti kūdikio rankutei. Lengvi, tirpstantys burnoje.
Sudėtis: ryžių miltai 40 %, SPELTOS MILTAI 40 %, ekstruduoti ryžių miltai 16 %, liofilizuoti juodųjų serbentų milteliai 4 %. Yra glitimo.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 1533kJ / 362kcal,  riebalai  1,8 g,  iš  kurių  sočiųjų  riebalų rūgščių  0,5 g,  angliavandeniai  73 g,  iš  kurių  cukrų  4 g, skaidulinės  medžiagos  7,2 g,  baltymai  9,4 g,  druska 0 g. 

*be E priedų;

*be laktozės;

*be pridėtinio cukraus.

1,69€
Be PVM: 1,40€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes