Meniu
Pirkinių krepšelis

Obuolių ir kriaušių tyrelė su ožkos jogurtu ir linų sėmenimis (nuo 6 mėn.), 190 g

Obuolių ir kriaušių tyrelė su ožkos jogurtu ir linų sėmenimis (nuo 6 mėn.), 190 g
Obuolių ir kriaušių tyrelė su ožkos jogurtu ir linų sėmenimis (nuo 6 mėn.), 190 g

Nauja „Marmaluzi" kūdikių maistelio linija su ožkos pieno produktais. Šiuos produktus, su ožkos pieno varške ir jogurtu, sukurti paskatino ožkos pieno produktų išskirtinės savybės. Obuolių-kriaušių tyrelė su ožkos pieno jogurtu praturtinta linų sėmenimis – tikras, natūralus ir suderintas delikatesas kūdikiui ir mažam vaikui.
Sudėtis: obuolių tyrė 45 %, kriaušių tyrė 30 %, ožkos PIENO JOGURTAS 12 %, vanduo, AVIŽŲ dribsniai, linų sėmenys 0,4 %.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 313 kJ / 74 kcal, riebalai 0,7 g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių < 0,5 g, angliavandeniai 15,8 g, iš kurių: cukrų 9,5 g, krakmolo 5 g, skaidulinės medžiagos 2,4 g, baltymai 1 g, druska* 0,02 g. *Druskos kiekį nulemia tik natūraliai joje esantis natris. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose. 

*be E priedų;

*be pridėtinio cukraus.

1,99€
Be PVM: 1,64€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes