Meniu
Pirkinių krepšelis

Desertas „Auk sveikas" (nuo 8 mėn.), 190 g

Desertas „Auk sveikas" (nuo 8 mėn.), 190 g
Desertas „Auk sveikas" (nuo 8 mėn.), 190 g

Tai – „Marmaluzi" pasididžiavimas, kurį gaminame iš natūralaus jogurto be laktozės, sodo saldžiųjų obuolių, miško aviečių ir mėlynių, avižinių dribsnių.
Sudėtis: trinti obuoliai, vanduo, JOGURTAS be laktozės „Bios“ (rieb. 3,8 %) 13,8 %, AVIŽŲ dribsniai 10 %, mėlynės 3 %, avietės 3 %, koncentruotos obuolių sultys.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 370 kJ / 88 kcal, riebalai 1,1 g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių < 0,1 g, angliavandeniai 16 g, iš kurių: cukrų 3,7 g, krakmolo 6,2 g, skaidulinės medžiagos 2,0 g, baltymai 3,5 g, druska 0 g. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose.      

*be E priedų;

*be pridėtinio cukraus.

1,69€
Be PVM: 1,40€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes