Meniu
Pirkinių krepšelis

Trijų daržovių tyrelė (nuo 4mėn.), 100 g

Trijų daržovių tyrelė (nuo 4mėn.), 100 g
Trijų daržovių tyrelė (nuo 4mėn.), 100 g

Tyrelė paruošta iš Lietuvos ūkininkų užaugintų žaliųjų cukinijų, brokolių ir žiedinių kopūstų. Natūralaus ir švelnaus skonio tyrelę rekomenduojame duoti po pagrindinių maitinimų arba pradedant primaitinti.
Sudėtis: cukinijos 35 %, brokoliai 35 %, žiediniai kopūstai 25 %, tyras rapsų aliejus.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 171 kJ / 41 kcal, riebalai 1,3 g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandeniai 4.3 g, iš kurių: cukrų 1.4 g, krakmolo 0 g, skaidulinės medžiagos 1,7 g, baltymai 2,1 g, druska* 0,02 g. *Druskos kiekį nulemia tik natūraliai joje esantis natris. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose.   

*be E priedų;

*be gliuteno;

*be laktozės;

*be pridėtinio cukraus.

1,39€
Be PVM: 1,15€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes