Meniu
Pirkinių krepšelis

100 % morkų, obuolių ir moliūgų sultys (nuo 8 mėn.), 250 ml

100 % morkų, obuolių ir moliūgų sultys (nuo 8 mėn.), 250 ml
100 % morkų, obuolių ir moliūgų sultys (nuo 8 mėn.), 250 ml

Švelnaus skonio sultys yra ruošiamos iš Lietuvos ūkiuose užaugintų saldžiųjų sodo obuolių, morkų ir moliūgų. Tinka kasdieniniam vartojimui.

Sudėtis: obuolių sultys iš koncentruotų obuolių sulčių 60 %, MORKŲ tyrė 20 %, moliūgų tyrė 20 %.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 206 kJ / 49 kcal, riebalai 0,1 g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandeniai 11 g, iš kurių: cukrų 5,7 g, krakmolo 0 g, skaidulinės medžiagos < 0,5 g, baltymai 0,7 g, druska 0 g. Maistingumo vertė gali nežymiai keistis dėl maistinių medžiagų kiekio svyravimo natūraliose žaliavose. 

*be E priedų;

*be gliuteno;

*be laktozės;

*be pridėtinio cukraus.

1,69€
Be PVM: 1,40€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes