Meniu
Pirkinių krepšelis
Gintaras
UAB „Straikas"
    +37061584921
    auge@straikas.lt
Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems.  Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 

Pardavėjo prekės

Ilgai laukta ir išpuoselėta nauja išspaudžiama pakuotė, kuri praplėtė „Marmaluzi" vaisinių tyrelių asortimentą. Obuolio, kriaušės ir persiko sąjunga sukuria neišblėstantį tyrelės švelnų, natūraliai saldų ir aksominį skonį. Tinka kaip užkandis tarp maitinimų.Sudėtis: obuolių tyrė 50 %, kriaušių tyrė ..
1,39€
Be PVM:1,15€
Švelnaus skonio sultys yra ruošiamos iš Lietuvos ūkiuose užaugintų saldžiųjų sodo obuolių, morkų ir moliūgų. Tinka kasdieniniam vartojimui.Sudėtis: obuolių sultys iš koncentruotų obuolių sulčių 60 %, MORKŲ tyrė 20 %, moliūgų tyrė 20 %.Energinė ir maistinė vertė 100 g: 206 kJ / 49 kcal, riebalai 0,1 ..
1,69€
Be PVM:1,40€
Karalius pažadėjo atiduoti dukrą tam, kuris ras raktą nuo jos širdies. Po ilgų paieškų vienas laimingasis tą raktą rado vynuogėje. Sulčių karalystėje auga vynuogės, turinčios raktą į kiekvieno širdį – labai skanią ir turtingą draugystę. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% VYNUOGIŲ SULTYS pagamintos iš k..
1,19€
Be PVM:0,98€
Tai puikios sudėties, suderintas, malonaus skonio daržovių ir jautienos troškinys su grikiais kūdikiui nuo 8 mėn.Sudėtis: vanduo, jautienos kumpis 16 %, MORKOS 9 %, brokoliai 8 %, grikių kruopos 5 %, SVIESTAS (rieb. 82 %) 2 %. Mėsos kiekis 190 g indelyje: 30,4 g.Energinė ir maistinė vertė 100 g: 204..
2,29€
Be PVM:1,89€
100% natūrali sula. Švelniai gazuota. Tiesiai iš gamtos. Sudėtis: beržų sula, surinkta tiesiai iš beržų medžių Lietuvos miškų (96,06 %), cukrus (3,8 %), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga - citrinų rūgštis, kvapiosios mėtų medžiagos (0,04 %), angliarūgštė.Vartojimo instrukcija: vartoti atvėsint..
1,59€
Be PVM:1,31€
Tyrelė paruošta iš Lietuvos ūkininkų užaugintų žaliųjų cukinijų, brokolių ir žiedinių kopūstų. Natūralaus ir švelnaus skonio tyrelę rekomenduojame duoti po pagrindinių maitinimų arba pradedant primaitinti.Sudėtis: cukinijos 35 %, brokoliai 35 %, žiediniai kopūstai 25 %, tyras rapsų aliejus.Energinė ..
1,39€
Be PVM:1,15€
Obuolių-aviečių tyrelė (nuo 4 mėn.), 100 g
Naujiena
Šią tyrelę ruošiame iš Lietuvos ūkiuose užaugintų saldžiųjų obuolių ir sultingųjų aviečių. Aromatingą, saldžiarūgščio skonio tyrelę, kurios skonis primena močiutės šviežių uogų džemą, rekomenduojame duoti po pagrindinių maitinimų.Energinė ir maistinė vertė 100 g: 270 kJ / 64 kcal, riebalai < 0,5 ..
1,39€
Be PVM:1,15€
Tyrelė paruošta iš Lietuvoje užaugintų saldžiųjų obuolių ir sultingųjų kriaušių. Ypatingai švelnaus skonio, natūraliai saldžią tyrelę rekomenduojame duoti po pagrindinių maitinimų.Energinė ir maistinė vertė 100 g: 277 kJ / 66 kcal, riebalai < 0,5 g, iš kurių: sočiųjų riebalų rūgščių < 0,1 g, a..
1,39€
Be PVM:1,15€
Džiovintų vaisių kompotas puikiai numalšins troškulį ir atgaivins. Gamybai naudojami kruopščiai atrinkti džiovinti vaisiai ir uogos – obuoliai, razinos, slyvos. Švelnaus skonio, kiekvienam primena vaikystę, šviesias vasaros atostogas pas močiutę kaime.Sudėtis: vanduo, obuoliai 8 %, razinos 8 %, džio..
1,69€
Be PVM:1,40€
Pasak legendos, sulčių karalystę saugo pomidorai – visokių stiprybių ir ypatingai galingi bombonešiai. „Gėrio bomba” - geriausia gynyba. Pomidorai tvirtai suręsti, gražiai nuaugę ir sveikai raudoni – geidžiamiausi visos karalystės jaunikiai. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% POMIDORŲ SULTYS iš koncent..
1,19€
Be PVM:0,98€
Nauja „Marmaluzi" kūdikių maistelio linija su ožkos pieno produktais. Šiuos produktus, su ožkos pieno varške ir jogurtu, sukurti paskatino ožkos pieno produktų išskirtinės savybės. Obuolių-kriaušių tyrelė su ožkos pieno jogurtu praturtinta linų sėmenimis – tikras, natūralus ir suderintas delikatesas..
1,99€
Be PVM:1,64€
100% natūrali.Geriausias jūsų troškulio malšinimo draugas.Malonus imbiero aštrumas ir lašas gaivaus laimo sulčių.Surinkta sertifikuotuose Lietuvos miškuose.Sudėtis: beržų sula (94,3 %), surinkta iš beržų medžių sertifikuotų miško plotų, cukranendrių cukrus (4,9 %), imbiero ekstraktas (0,5 %), rūgšti..
1,59€
Be PVM:1,31€