Meniu
Pirkinių krepšelis
Artūras
MB "Artrūna"
    +37064712799
    oksosnamai@gmail.com

Pardavėjo prekės

Turtingo skonio, daugiasluoksnis.Skirtas ne tik kulinarijai (salotoms, sriuboms, konservavimui) bet ir geros sveikatos profilaktikai. Gausus vitaminų, probiotikų, fermentų ir mineralų.Išvaizda: aukso, medaus spalvos skystisAromatai: obuolių sulčių, medaus, obelų žiedų, obuolių sidro.Skonis: švelniai..
7,50€
Be PVM:6,20€
Turtingo skonio, daugiasluoksnis. Skirtas ne tik kulinarijai (salotoms, sriuboms, konservavimui) bet ir geros sveikatos profilaktikai. Gausus vitaminų, probiotikų, fermentų ir mineralų. Išvaizda: aukso, medaus spalvos skystis Aromatai: obuolių sulčių, medaus, obelų žiedų, obuolių sidro...
4,99€
Be PVM:4,12€
Šis aromatingas ir intensyvus actas, yra rūgščiai išraiškingas, ryškus, įdomus, puikus prieskonis salotoms, vaisių salotoms ir virškinimui gerinti. Labai tinka prie gardžių padažų ir mėsai marinuoti. Būtina turėti kiekvienoje virtuvėje! Puikiai dera su..
7,50€
Be PVM:6,20€
Šis rūgščiasaldis, jausmingas, miško vasaros gaivos actas, yra harmoningas priedas prie maisto – šviežių salotų, desertuose kaip vaisių užuominą, prie žuvies patiekalų ir virškinimui gerinti. Būtina turėti kiekvienoje virtuvėje! Prie šio žemuogių - obuolių sidro acto Oksos rekomen..
7,99€
Be PVM:6,60€
Natūralus obuolių sidro actas „Oksos" su laukinių erškėtrožių žiedais – sukurtas gražios, sveikos odos profilaktikai. Gali būti naudojamas ir kulinarijoje (salotoms pagardinti ir pan.) bei geros sveikatos profilaktikai. ..
7,99€
Be PVM:6,60€