Meniu
Pirkinių krepšelis

Pomidorų sultys su kajeno paprika MAGNUM, 250 ml

Pomidorų sultys su kajeno paprika MAGNUM, 250 ml
Pomidorų sultys su kajeno paprika MAGNUM, 250 ml

Visai netikėtai geidžiamiausius karalystės jaunikius – sveikai raudonus, tvirtai nuaugusius pomidorus, aplankė senos bičiulės - rafinuotai aštrios kajeno paprikos. Prisiminę senus gerus laikus, pomidorai ir kajeno paprikos vėl sudarė sąjungą – neįveikiamą subtilaus skonio duetą, kuris ne tik aistras kaitina, bet ir žvalumo, smagybių karalystės svečiams teikia. Paragaukite MAGNUM pasakos!

100% POMIDORŲ SULTYS SU KAJENO PAPRIKOMIS. Iš koncentruotos pomidorų tyrės, su minkštimu. Pasūdytos joduota druska. Sterilizuotos ir homogenizuotos.
Sudedamosios dalys: pomidorų sultys iš koncentruotos pomidorų tyrės, joduota druska, maltos kajeno paprikos (0,5 g / l). Pagrindinės sudedamosios dalies kilmės šalis: ES.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 84 kJ / 20kcal, riebalai  < 0,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių  < 0,1 g, angliavandeniai 4,3 g, iš kurių: cukrų 2 g, skaidulinių medžiagų 0,5 g, baltymai < 0,5 g, druska 0,75 g, natūralus vitaminas C 25 mg (17% *RMV). *RMV - referencinė maistinė vertė.  

Vartojimo instrukcija: galimos natūralios nuosėdos. Prieš vartojimą suplakti.
Laikymo sąlygos: Atidaryta buteliuką laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 2 paras. Laikymo temperatūra: nuo 0 °C iki +25 °C.

€0,10 × Tara

1,19€
Be PVM: 0,98€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes