Meniu
Pirkinių krepšelis

Obuolių sultys MAGNUM, 250 ml

Obuolių sultys MAGNUM, 250 ml
Obuolių sultys MAGNUM, 250 ml

Sulčių karalystėje gyva legenda apie stebuklingą obelį. Sakoma, jog ji nepalaužiama ir auga daugiau nei tūkstantį metų. Jos vaisiai kupini visokio gėrio, o šių stebuklingų obuolių sulčių gurkšnis dovanoja amžiną jaunystę bei grožį. Paragaukite MAGNUM pasakos!

100% OBUOLIŲ SULTYS pagamintos iš koncentruotų obuolių sulčių. Pasterizuotos.
Sudedamosios dalys: obuolių sultys iš koncentruotų sulčių. Pagrindinės sudedamosios dalies kilmės šalis: ES.
Energinė ir maistinė vertė 100g : 197 kJ / 46kcal, riebalai  0,1 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių < 0,1 g, angliavandeniai 11g, iš kurių: cukrų 10,5 g, skaidulinių medžiagų < 0,5 g, baltymai < 0,5 g, druska 0 g, natūralus vitaminas C 6mg (7,5% *RMV). *RMV - referencinė maistinė vertė.  

Vartojimo instrukcija: galimos natūralios nuosėdos. Prieš vartojimą suplakti.
Laikymo sąlygos: atidarytą buteliuką laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 2 paras. Laikymo temperatūra: nuo 0 °C iki +25 °C.

€0,10 × Tara

1,19€
Be PVM: 0,98€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes