Meniu
Pirkinių krepšelis

Vynuogių sultys MAGNUM, 250 ml

Vynuogių sultys MAGNUM, 250 ml
Vynuogių sultys MAGNUM, 250 ml

Karalius pažadėjo atiduoti dukrą tam, kuris ras raktą nuo jos širdies. Po ilgų paieškų vienas laimingasis tą raktą rado vynuogėje. Sulčių karalystėje auga vynuogės, turinčios raktą į kiekvieno širdį – labai skanią ir turtingą draugystę. Paragaukite MAGNUM pasakos!
100% VYNUOGIŲ SULTYS pagamintos iš koncentruotų sulčių. Pasterizuotos.

Sudedamosios dalys: vynuogių sultys iš koncentruotų sulčių. Pagrindinės sudedamosios dalies kilmės šalis: ES.
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 286 kJ / 67 kcal, riebalai  0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandeniai 16 g, iš kurių: cukrų 16 g, skaidulinių medžiagų < 0,5 g, baltymai < 0,5g, druska 0 g.

Vartojimo instrukcija: galimos natūralios nuosėdos. Prieš vartojimą suplakti.
Laikymo sąlygos: atidarytą buteliuką laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 2 paras. Laikymo temperatūra: nuo 0 °C iki +25 °C.

€0,10 × Tara

1,19€
Be PVM: 0,98€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes