Meniu
Pirkinių krepšelis

Pomidorų sultys MAGNUM, 250 ml

Pomidorų sultys MAGNUM, 250 ml
Pomidorų sultys MAGNUM, 250 ml

Pasak legendos, sulčių karalystę saugo pomidorai – visokių stiprybių ir ypatingai galingi bombonešiai. „Gėrio bomba” - geriausia gynyba. Pomidorai tvirtai suręsti, gražiai nuaugę ir sveikai raudoni – geidžiamiausi visos karalystės jaunikiai. Paragaukite MAGNUM pasakos!
100% POMIDORŲ SULTYS iš koncentruotos pomidorų tyrės, su minkštimu. Pasūdytos joduota druska. Sterilizuotos ir homogenizuotos.
Sudedamosios dalys: pomidorų sultys iš koncentruotos pomidorų tyrės, joduota druska. Pagrindinės sudedamosios dalies kilmės šalis: ES.

Vartojimo instrukcija: galimos natūralios nuosėdos. Prieš vartojimą suplakti.
Laikymo sąlygos: atidarytą buteliuką laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 2 paras. Laikymo temperatūra: nuo 0 °C iki +25 °C.

€0,10 × Tara

1,19€
Be PVM: 0,98€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes