Meniu
Pirkinių krepšelis

Sultys

Prekės kodas: mag009
Sulčių karalystėje gyva legenda apie stebuklingą obelį. Sakoma, jog ji nepalaužiama ir auga daugiau nei tūkstantį metų. Jos vaisiai kupini visokio gėrio, o šių stebuklingų obuolių sulčių gurkšnis dovanoja amžiną jaunystę bei grožį. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% OBUOLIŲ SULTYS pagamintos iš koncent..
1,31€
Be PVM:1,08€
Prekės kodas: mag010
Karalius pažadėjo atiduoti dukrą tam, kuris ras raktą nuo jos širdies. Po ilgų paieškų vienas laimingasis tą raktą rado vynuogėje. Sulčių karalystėje auga vynuogės, turinčios raktą į kiekvieno širdį – labai skanią ir turtingą draugystę. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% VYNUOGIŲ SULTYS pagamintos iš k..
1,31€
Be PVM:1,08€
Prekės kodas: mag012
Pasak legendos, sulčių karalystę saugo pomidorai – visokių stiprybių ir ypatingai galingi bombonešiai. „Gėrio bomba” - geriausia gynyba. Pomidorai tvirtai suręsti, gražiai nuaugę ir sveikai raudoni – geidžiamiausi visos karalystės jaunikiai. Paragaukite MAGNUM pasakos!100% POMIDORŲ SULTYS iš koncent..
1,31€
Be PVM:1,08€
Prekės kodas: mag013
Visai netikėtai geidžiamiausius karalystės jaunikius – sveikai raudonus, tvirtai nuaugusius pomidorus, aplankė senos bičiulės - rafinuotai aštrios kajeno paprikos. Prisiminę senus gerus laikus, pomidorai ir kajeno paprikos vėl sudarė sąjungą – neįveikiamą subtilaus skonio duetą, kuris ne tik aistras..
1,31€
Be PVM:1,08€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (viso puslapių - 1)