Meniu
Pirkinių krepšelis

Beržų sula SIP SAP su mėtomis, 330 ml

Beržų sula SIP SAP su mėtomis, 330 ml
Beržų sula SIP SAP su mėtomis, 330 ml

100 % natūrali.
Gaivinantis mėtų skonis.
Surinkta sertifikuotuose Lietuvos miškuose.

Sudėtis: beržų sula (95 %), surinkta iš beržų medžių sertifikuotų miško plotų, cukranendrių cukrus (4,82 %), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga - citrinų rūgštis (0,14 %), natūralios kvapiosios mėtų medžiagos (0,04 %).
Energinė ir maistinė vertė 100 g: 85 kJ / 20kcal, riebalai  0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 0 g, angliavandeniai 5 g, iš kurių: cukrų 4,8 g, skaidulinių medžiagų < 0,5 g, baltymai 0 g, druska 0 g. 

Vartojimo instrukcija: vartoti atvėsintą. Galimos natūralios nuosėdos. Prieš vartojimą suplakti.
Laikymo sąlygos: atidarytą buteliuką laikyti šaldytuve ne ilgiau kaip 2 paras. Laikymo temperatūra: nuo 0 °C iki +25 °C.

€0,10 × Tara


1,59€
Be PVM: 1,31€
  • : Sandėlyje
  • Turimas kiekis: 6

UAB „Straikas"

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite, jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.Marmaluzi produktas yra skirtas šiuolaikinei šeimai, kuri yra aktyvi, mėgsta keliauti, bet kartu vertina sveiką gyvenimo būdą, domisi naujovėmis ir diegia jas į savo gyvenimą.Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – kokybiško maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems. 

Sotus vaikas - laimingi tėveliai! Marmaluzi maistelis saugus, skanus, kokybiškas ir suderintas – kaip ką tik mamos pagamintas... 
Pardavėjo prekių kiekis : 35 peržiūrėti pardavėjo prekes